VI Międzynarodowe Biennale Miniatur "Opowiedz mi o Polsce 1920 roku"

Nagrody i wyróżnienia

Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia w kategorii malarstwo:

I nagroda – Martyna Dominiak, dyptyk Legiony, Liceum Sztuk Plastycznych im. T. Kulisiewicza w Kaliszu

II nagroda – Anna Esnekier, tryptyk Linia życia, Zespół Szkół Plastycznych w Katowicach

III nagroda – Klaudia Witrylak, bez tytułu, Liceum Sztuk Plastycznych we Włocławku

Wyróżnienie – Martyna Szymańska, 1920, Liceum Sztuk Plastycznych we Włocławku

Wyróżnienie – Mihaela Stetco, On our way to misery, Liceul de Arte Vizuale „R.Ladea”, Rumunia

Wyróżnienie – Pola Rusinek, tryptyk: 1. Za Proletariat, 2. Wolność, 3. Za Polskę, Zespół Szkół Plastycznych w Katowicach

 

Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia w kategorii rysunek i grafika:

I nagroda – Weronika Klepacka, Było nas wielu, Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Grottgera w Supraślu

II nagroda – Miron Mosurek, Krajobraz po bitwie, Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej

III nagroda – Natalia Kaftan, Krajobraz bitewny, Zespół Szkół Plastycznych w Katowicach

Wyróżnienie – Ewa Kinasiewicz, Zwielokrotnienie, Liceum Sztuk Plastycznych we Włocławku

Wyróżnienie – Zuzanna Todorowska, Wojna polsko-bolszewicka, Zespół Szkół Plastycznychim. Wł. Hasiora w Koszalinie

Wyróżnienie – Wera Shemet, Czerwono-białe, Państwowa Instytucja Edukacji Artystycznej im. V.K. Tsvirko, Mińsk, Republika Białorusi

Wyróżnienie – Alicja Wiśniewska, bez tytułu, Zespół Szkół Plastycznych im. L. Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

 

Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia w kategorii tkanina:

I nagroda – Paweł Gołaszewski, Szkicownik z wojny, Zespół Szkół Plastycznych im. Wł. Hasiora w Koszalinie

II nagroda – Weronika Kozak, Tęsknię, Zespół Szkół Plastycznych im. Wł. Hasiora w Koszalinie

III nagroda – Natalia Mokwa, Ludzie 1920, Zespół Szkół Plastycznych im. Wł. Hasiora w Koszalinie

Wyróżnienie – Patrycja Sawerska, Wojenny chaos, Zespół Szkół Plastycznych im. Wł. Hasiora w Koszalinie

Wyróżnienie – Weronika Sowa, Mur, Zespół Sztuk Plastycznych w Tarnowie

Wyróżnienie – Zuzanna Trzeciak, Rytm lat 20-stych, Zespół Szkół Plastycznych im. J. Brandta w Radomiu

 

Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia w kategorii formy przestrzenne:

I nagroda – Aleksandra Bałdowska, Bitwa Warszawska, Zespół Szkół Plastycznych im. Wł. Hasiora w Koszalinie

II nagroda – Katarzyna Gomułka, Na pomniku, Zespół Szkół Plastycznych im. Wł. Hasiora w Koszalinie

III nagroda – Zuzanna Klęk, Nadwiślański mat, Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. K. Kobro w Zduńskiej Woli

Wyróżnienie – Karina Tivpin-Szulc, Memoria, Zespół Szkół Plastycznych im. Wł. Hasiora w Koszalinie

Wyróżnienie – Oliwia Tymcio, bez tytułu, Liceum Sztuk Plastycznych we Włocławku

Wyróżnienie – Natalia Iznerowicz, W Chwale Tej Ziemi, Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. K. Kobro w Zduńskiej Woli