Szukaj

Wizyt
1425212

Najważniejsze sukcesy

2017 - Ogólnopolski konkurs plastyczny na logo 60-lecia Ruchu Honorowego Krwiodawstwa PCK

    III nagroda - Aleksandra Ogrodowicz - kategoria szkoły ponadgimnazjalne

2016 - VI Międzynarodowy Konkurs Malarski Młodzieży - Tajwan

    III nagroda - Nicolas Maniecki - I gimnazjum
    III nagroda - Weronika Kamińska - III gimnazjum

2016 - II Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic niepodległości"

    I nagroda - Aleksandra Ogrodowicz - kategoria szkoły ponadgimnazjalne

2016 - IV Międzynarodowe Biennale Miniatur - Włocławek 2016

    II nagroda - Magdalena Pietrzykowska - kategoria rzeźba
    III nagroda - Kornelia Wasilewska - kategoria rzeźba
    III nagroda - Kornelia Wasilewska - kategoria tkanina
    wyróżnienie - Natalia Dominiak - grafika, rysunek, malarstwo
    wyróżnienie - Dariusz Śmietana - kategoria rzeźba
    wyróżnienie - Weronika Kamińska - kategoria rzeźba
    wyróżnienie - Natalia Prokopiak - kategoria rzeźba
 

2015 - XII Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych - Koszalin 2015

   II miejsce - Robert Nijakowski - I liceum
  

2014 - III Międzynarodowe Biennale Miniatur " Początek był w Polsce" - Włocławek

    II nagroda - Kornelia Wasilewska - kategoria tkanina
    III nagroda  - Maja Bujak - kategoria rzeźba

 

2014 - XV Międzynarodowy Konkurs "Moje inspiracje muzyczne" pod hasłem "Preludium życia młodego – muzyką tkanego" - Nałeczów 2014

    wyróżnienie - Magdalena Pietrzykowska - I gimnazjum
    wyróżnienie - Patrycja Jaworska - I gimnazjum

 

2013 - Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pt. "Powstanie Styczniowe 1863 i jego bohaterowie"

   I miejsce - Mariusz Śmietana - kategoria 12-15 lat, rysunek

 

2012 -  43 Światowa Wystawa Sztuki Młodzieży w Republice Chin (Tajwan)   

    Wyróżnienie - Mariusz Śmietana - II gimnazjum

 

2012 - Międzynarodowe Triennale Plakatu w Trnavie na Słowacji (Trnava Poster Triennial 2012)

    II nagroda - Adrianna Szczepańska

 

2012 -  II Międzynarodowe Biennale Miniatur - Zygmunt Krasiński - Włocławek 2012    

    II nagroda  - Paulina Trzebińska - kategoria grafika i rysunek
    II nagroda - Małgorzata Grech - kategoria rzeźba
    wyróżnienie - Robert Źuchowski - kategoria grafika i rysunek

 

2012-  IX Biennale Grafiki Uczniów Średnich Szkół Plastycznych - Szczecin 2012

      II nagroda - Agnieszka Wesołowska

 

2012 - XXX Ogólnopolski Konkurs Poezji i Prozy Frankofońskiej

      wyróżnienie - Agata Mazurek - I gimnazjum
      wyróżnienie - Alicja Ostrouch - III gimnazjum

 

2012 -  Wojewódzki Konkurs przedmiotowy z fizyki 

     laureat -  Cezary Czekalski - III gimnazjum
 

2012 - III Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego dla gimnazjalistów

    laureat -  Robert Żuchowski - III gimnazjum
 

2012 - Wojewódzki Konkurs Poetycko - Językowo - Translatorski "Miłość niejedno ma imię"
        pod patronatem Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty - Toruń 2012

   I miejsce - Iga Łazińska - I liceum
 

2012  - III Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka - Turek 2012

    III nagroda -  Agata Mazurek - edycja recytatorska - gimnazjalna
 

2012 -  X Ogólnopolski Konkurs na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową dla Szkół Plastycznych -
          - Jarosław 2012

    II nagroda - Agnieszka Buczyńska - kategoria film animowany i komiks
    wyróżnienie - Maja Bujak - kategoria film animowany i komiks
    nagroda specjalna - Adrianna Szczepańska - nagroda przyznana przez Muzeum Karykatury w Warszawie

 

2012 - I Międzynarodowe Biennale Autoportretu Uczniów Szkół Plastycznych - Radom 2011

    I miejsce - Aleksander Mokry - II liceum

 

2011 - VI Ogólnopolskie Młodzieżowe Biennale Plakatu pt. " Plakat Młodych"

    III miejsce - Maja Bujak - kategoria 11-15 lat

 

2011 - V Gimnazjalny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

    III miejsce  szkolnego zespołu wokalnego - Iga Anna Łazińska, Martyna Bobrowska

 

2011 - VII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Portret Rodziny"

    I nagroda - Agnieszka Wesołowska - kategoria: grafika

 

2011 - II Konkurs Języka Francuskiego dla Gimnazjalistów

    Finalista - Iga Anna Łazińska - j. francuski
    Laureat - Robert Żuchowski - j. francuski

 

2010 - I Międzynarodowe Biennale Miniatur - Fryderyk Chopin Włocławek 2010

    Wyróżnienie - Alicja Wysocka - kategoria: tkanina
    Wyróżnienie - Natalia Szudzikowska - kategoria: rzeźba
    Wyróżnienie - Dominika Zglińska - kategoria: grafika

 

2010 - IX Ogólnopolski Konkurs Satyryczny dla uczniów Średnich Szkół Plastycznych

    I miejsce - Joanna Buczyńska - komiks

 

2010 - 28 Ogólnopolski Francuskojęzyczny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Frankofońskiej

    III miejsce - Monika Zielińska - I klasa

 
2010 - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

    Finalista - Błażej Ostrouch - matematyka  

 

2009 - VIII Ogólnopolskie Biennale Miniatur
    III nagroda - Agnieszka Orlińska - rzeźba
    wyróżnienie - Paulina Walentynowicz - rzeźba

 

2007 - VII Ogólnopolskie Biennale Miniatur
   
    I nagroda - Marta Katolik - rzeźba
    III nagroda - Marta Buczkowska - rzeźba
    III nagroda - Marta Waśko - tkanina artystyczna

 

2005 - VI Ogólnopolskie Biennale Miniatur
    II nagroda - Judyta Zamrzycka - tkanina artystyczna
    II nagroda - Natalia Łuczak - tkanina artystyczna
    III nagroda - Justyna Szychowska - tkanina klasyczna

 

2001 - V Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa

    wyróżnienie - Dawid Bunio


2001 - IV Ogólnopolskie Biennale Miniatury Tkackiej

    II nagroda - Tomasz Desecki
    III nagroda - Dorota Studzińska

 

1999 - III Ogólnopolskie Biennale Miniatury Tkackiej

    I nagroda - Anna Głowacka

 

1998 - III Ogólnopolskie Biennale Tkaniny Artystycznej

    III miejsce - Liceum Plastyczne we Włocławku

 

1998 - Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pt. "Wojna i pokój"

    wyróżnienie - Adam Paczkowski

 

1997 -  III Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa

    II nagroda - Remigiusz Laskowski
    wyróżnienie - Jerzy Jabczyński

 

1996 - II Ogólnopolskie Biennale Miniatury Tkackiej

    I nagroda - Jerzy Jabczyński
    wyróżnienia: Anna Jasińska i Dawid Woliński

 

1995 - Ogólnopolski konkurs Plastyczny pt. "Cena Wolności i Prawdy"

    I nagroda - Remigiusz Laskowski;
    wyróżnienia: Kinga Lewandowska i Dawid Woliński

 

1994 - I Ogólnopolskie Biennale Miniatury Tkackiej

    II nagroda - Łukasz Pietrzak

 

SFbBox by afl odds
Copyright