Szukaj

Wizyt
2795238

13 grudnia - zapal światło wolności

13 grudnia 1981 r. w Polsce został wprowadzony stan wojenny. Brutalne działania reżimu spotkały się ze sprzeciwem wolnego świata.

Zapalenie świec w oknach wielu domów na całym świecie stało się znakiem pamięci o Polakach walczących o godność i wolność. Do tego symbolicznego gestu solidarności wezwali wówczas papież Jan Paweł II i prezydent USA Ronald Reagan, a płomień wolności rozbłysnął na Watykanie i w Białym Domu.

 

Gala wręczenia nagród konkursu historycznego Patria Nostra w Poznaniu

Konkurs Wielkopolska 2021 w ramach VI Edycji projektu Patria Nostra. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy o historii Polski, krzewienie patriotyzmu, etyki chrześcijańskiej, budowa poczucia wspólnoty wśród młodych Polaków.

Przejdź do fotoalbumu

 

Konkurs historyczny - gala wręczenia nagród

Uczennice naszej szkoły: Natalia Listkowska, Wiktoria Morawska i Zuzanna Cieślak uczestniczyły w Uroczystej Gali rozdania nagród w VI Międzynarodowym Konkursie Historycznym "Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości".

Uroczystość odbyła się we wtorek 28 września 2021 r. o godz. 11:00 w Instytucie Dziedzictwa Myśli Narodowej w Warszawie.

Obejrzyj fotoalbum!

 

Plener malarski w Pogorzelicy

Obejrzyj fotoalbum!

Czytaj więcej: Plener malarski w Pogorzelicy

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

 

Zobacz fotoalbum!

 

SFbBox by afl odds
Copyright